Skip links

Milletimizin Başı Sağolsun

13 Mart 2016 tarihinde  Başkentimiz Ankara’da eli kanlı terör örgütü yine vatandaşlarımızın canına kast etmiş, birçok vatandaşımızın ölümüne ve yaralanmasına sebep olmuştur. ÖGESEN olarak derin bir yas ve üzüntü içerisindeyiz. Hayatını bu haysiyetsiz saldırıda ve terör belası yüzünden bugüne kadarki bütün saldırılarda kaybeden bütün vatandaşlarımıza ve güvenlik güçlerimize Allah’tan Rahmet, geride kalan acılı toplumumuza sabır ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Milletimiz, bu vicdansız saldırıların faili soysuz teröre en güzel cevabı birlik ve beraberliğini güçlendirerek, terörü tek yumruk şeklinde ezerek verecektir. Milletimizin yüz yıllardır süre gelen sabırlı ve dimdik duruşu lanetli terör odaklarının  amaçlarına ulaşmasının önündeki en büyük engel, amaçlarının sonu ve başarısızlıklarının başlangıcı olacaktır. Kardeşi kardeşe kırdırma, çatışmaları sokaklara taşıma ve diğer bazı ülkelerde olduğu gibi iç savaş çıkarma gibi planlar halkımızın sabrı ve soğukkanlılığı karşısında yitip gidecektir.

ÖGESEN olarak terörü ve terör destekçilerini nefret ve lanetle kınıyor; Devletimizi, istihbarat teşkilatlarımızı ve güvenlik güçlerimizi, hain teröristlere karşı sürdürülen mücadelede sonuna kadar destekliyoruz.

Allah’tan milletimize sabır ve güç vermesini diliyoruz.

Saygılarımızla