Skip links

Terör Amacına Ulaşmasın..!

Son dönemde Ülkemiz üzerindeki kara planlarını gerçekleştirmek için yoğun çaba sarf eden eli kanlı terör örgütleri, birçok güvenlik görevlimizi ve vatandaşımızı şehit ederek bizleri kendi seviyesine çekmeye çalışmaktadır. ÖGESEN olarak derin bir yas ve üzüntü içerisinde şehitlerimize ve terör belası yüzünden hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalan acılı toplumumuza sabır ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Terörün Dünya’nın her yerinde kullandığı insanları korkutmak, umutsuzluğa itmek ve öfke patlamaları ile iç çatışmaları tetiklemek gibi basit stratejileri karşısında güvenlik güçlerimizin başarılı olacağını biliyor ve halkımızı sağ duyulu olmaya davet ediyoruz.

Halkımızın yüz yıllardır süre gelen sabırlı ve dimdik duruşu lanetli terör odaklarının  amaçlarına ulaşmasının önündeki en büyük engel, amaçlarının sonu ve başarısızlıklarının başlangıcı olacaktır. Kardeşi kardeşe kırdırma, çatışmaları sokaklara taşıma ve diğer bazı ülkelerde olduğu gibi iç savaş çıkarma gibi planlar halkımızın sabrı ve soğukkanlılığı karşısında yitip gidecektir.

ÖGESEN olarak terörü ve terör destekçilerini nefret ve lanetle kınıyor; alçakça pusularla yapılan haysiyetsiz saldırıların bu milletin iman dolu göğsünde söneceğini hatırlatıyor ve daha geç olmadan bir an önce bu sonuçsuz yoldan hatalarını anlayarak geri dönmeleri öğütlüyoruz.

Tekrar bütün Ülkemize baş sağlığı diliyoruz.

Saygılarımızla.