Skip links

S.S. Öğretim Elemanları Konut Yapı Kooperatifi

Değerli Üyelerimiz;

Üniversitelerimizi ziyaretlerimizde ve 1. Olağan Genel Kurulumuzda siz değerli üyelerimizle yaptığımız toplantı ve istişarelerde, akademisyenlerimizin sosyal talepleri içerisindeki en büyük eksiğin kaliteli ve konforlu ama ekonomik fiyatlı konutlara olduğunu tespit etmiş ve “Akademisyenlerimizi en kaliteli ve en uygun ödeme koşulları ile ev sahibi yapmayı inşallah gerçekleştireceğiz” diyerek yola çıkmıştık.

Bu hedefimiz doğrultusunda, sizler için bu önemli adımı atmış ve artık son aşamaya gelmiş bulunuyoruz. Size vermiş olduğumuz sözün yerine getirilmesini yani S.S. Öğretim Elemanları Konut Yapı Kooperatifinin kuruluşunu paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

S.S. Öğretim Elemanları Konut Yapı Kooperatifi ilk projesi ile Ankara’da başlıyor. 186 daireden oluşacak projemiz, hali hazırda yapılmış projelerden çok farklı, ödeme kolaylığı ve uygun kredi koşullarının sağlanması bakımından da oldukça önemlidir.

ÖGEDER ve ÖGESEN olarak “Akademinin Yeniden Doğuşu” hedefi ile çıktığımız yolda, Yönetim Kurulumuzdan, Temsilciliklerimize, Üyelerine ve gönül verenlere kadar hepimizin Akademisyen olduğu bu oluşumda, vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin ve siz değerli üyelerimize ekonomik koşullarını zorlamadan konut edindirme çalışması yapmanın gururu ve mutluluğuyla hepinizi saygı ve sevgilerimizle selamlıyoruz.

 

Vahdet ÖZKOÇAK

ÖGESEN Genel Başkanı

 

Detaylı Bilgi İçin:

http://ogretimelemanlarikoop.org/

0312 476 99 58

bilgi@ogretimelemanlarikoop.org

GMK Bulvarı 39/23 Çankaya/Ankara