Skip links

Başımız Sağolsun Türkiyem…

Ülkemizin ve milletimizin birlik beraberliğine kasteden hainler dün (10.12.2016) İstanbul Beşiktaş’da gerçekleştirdikleri kanlı eylemle 30’u polis 38 vatan evladımızı şehit etmiş ve 155 vatandaşımızın da yaralanmasına neden olmuşlardır.Hepimiz bilincindeyiz ki vatanımız üzerinde hain emelleri olanların ve onların maşalarının amacı terör ile insanlarımızı korkutmak,sindirmek ve kendilerine boyun eğdirmeye çalışmaktır.

Fakat yüce milletimiz bundan öncekilerde olduğu gibi yine teröre hiç bir şekilde boyun eğmeyecek, korkmayacak ve tek vücüt olarak hainlerin emellerini kursağında bırakacaktır.

Devletimizin,güvenlik güçlerimizin terör örgütlerine karşı yürüttüğü başarılı operasyonlar ve milletimizin azim ve kararlılıkla devletinin yanında olması hainlerin amaçlarına ulaşmaları önünde yıkılmaz bir engel olarak duracaktır.Türk milleti mazlumlara Yunus,zalimlere Yavuz olarak üzerine oynanan her türlü oyunu bozacak güce sahiptir.

ÖGESEN olarak patlamada hayatını kaybeden kahraman polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’dan rahmet,yakınlarına ve aziz milletimize sabırlar ve yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz.