Skip links

Sendikamızın Bölge Toplantısı Malatya’da gerçekleştirildi

Genel Başkanımız Vahdet ÖZKOÇAK 19-21 Kasım 2015 tarihleri arasında Elazığ ve Malatya illerinde temaslarda bulundu. ÖZKOÇAK, Malatya ERTV, Elazığ KANAL23 ve KANAL FIRAT TV ‘de canlı yayınlarda  #oypsorunu, #YÖK ‘ün bazı yetkilerini üniversitelere devretmesi, #akademikteşvik #akademikdil #akademikaskerlik #eşdurumutayini #sözleşmesorunu, #akademikmobbing #oykullanmahakki  gibi konuları dile getirdi ve yazılı yerel basın organlarında akademinin tüm sorunları hakkında röportajlar verdi.

“2014 yılında kurulan sendikamızın amacının akademisyenlerimizin sorunlarını çözmek, kurulduktan günden bu yana 75 ilde 200’ün üzerinde temsilciliğimizin bulunduğu, “ÖGESEN’nin  bağımsız olarak sadece akademisyenlerin oluşturduğu ve üniversitelerin sorunlarını dile getirmek amacıyla kurulmuş bir sendika olduğu ” vurgusu ile bölge toplantımız Malatya’da sona ermiştir.

Bölge toplantılarımız Genel Başkanımız Vahdet Özkoçak’ın katılımları ile devam edecektir. Bizleri yalnız bırakmayan ve her zaman destekleyen başta üyelerimize ve akademisyenlerimize teşekkür ederiz.

Yayınları aşağıdaki linkleri tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

MALATYA ERTV
ELAZIĞ KANAL23