Skip links

Teröre Boyun Eğmeyeceğiz..!

terör

Ne yazık ki dün (28 Haziran 2016) itibari ile Ülkemizin en işlek hava limanı olan İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde haysiyetsiz terör yine kendini göstermiş, onlarca kişinin ölümüne ve yaralanmasına yol açmıştır. ÖGESEN olarak derin bir yas ve üzüntü içerisinde hayatını kaybedenleri anıyor, Allah’tan Rahmet diliyoruz. Geride kalan acılı toplumumuza sabır ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Şüphesiz terörün amacı bizlerin hayatını korku ile geçirmesini sağlamak,panik yaratmak, Ülkemizin güvenliği ve güvenilirliğini hedef alarak bizlere boyun eğdirmeye çalışmaktır. Ancak, yüce milletimiz teröre hiçbir suretle ve hiçbir şekilde boyun eğmeyecektir! Terör amacına ulaşamayacak, milletimizin iman dolu göğsünde sönecektir.
Teröre boyun eğmeyeceğiz! Biz yine İstanbul Atatürk Havalimanı,’nda, Ankara Kızılay’da olacağız! Özgür kalacak, korkmayacak, teröre karşı duracağız!
ÖGESEN olarak bütün terör odaklarını ve terör destekçilerini nefret ve lanetle kınıyor; tekrar milletimize başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Allah’tan milletimize sabır ve güç vermesini istiyoruz.
Saygılarımızla.