Skip links

MÜJDE.. Geliştirme Ödenekleri Kalkmıyor..

Genel Başkanımız Sayın Vahdet ÖZKOÇAK’ın bugün YÖK’te yetkililer ile yaptığı görüşmeler sonucunda sizlere müjdeli haberler veriyoruz!

İlk ve şuan için en önemli haberimiz geliştirme ödenekleri konusunda.. Evet sayın hocalarımız, başlıktan da anlayabileceğiniz üzere geliştirme ödenekleri verilmekte olan hiçbir üniversitede Kalkmıyor. Maliye Bakanlığımız ile yapılan anlaşma ile geliştirme ödenekleri mevcut olarak verilmekte olan bütün üniversitelerimizde verilmeye devam edecek. Hepimize hayırlı uğurlu olsun..

İkinci haberimiz #50dsorunu konusunda. Yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda bu konuda da ilerlemeler kaydedilmiş durumda. Çalışmalarımız devam ediyor ancak nihai amacımız Genel Başkanımızın görüşmeleri ilerletmesi ile Kasım ayı içerisinde #50dsorunu ‘na kökten bir çözüm bulmak.. Bu konuda da sizlere kısa sürede müjdeli haberlerimizi vereceğiz İnşallah..

Üçüncü haberimiz ise #akademikzam ‘ın geliş süreci noktasında. YÖK Başkanımız Sayın Gökhan Çetinsaya’nın Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ile geçmişte aynı üniversitede bulunmaları ve birbirini tanımalarından dolayı sürecin hızlanmış olması ve başbakanımız ile görüşmesinde 3 bakana YÖK Başkanımız Çetinsaya imzalı raporlar sunulması sonucunda akademikzam süreci sonuçlandı ve #akademikzam noktasında da çalışmalarımız boşa gitmedi. Katkılarından dolayı sayın hocalarımıza teşekkür ederiz.

Sizlere müjdeli haberler vermeye devam edeceğiz.. Desteklerinizi bekliyoruz..

ÖGESEN’E Üyelik İçin Tıklayınız